Ispitni rok – OKTOBAR 2 – raspored ispita

Termini ispita su podložni promeni, molimo vas da redovno pratite sajt fakulteta

Poslednja izmena : okt 19, 2026 @ 08:54

 *  Stomatologija – uslovljenost polaganja ispita

* Uslovi akademska 2026-2027

MEDICINA

MEDICINA
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA21.10. u 10.0021.10. u 10.00
HISTOLOGIJA I EMBRIOLOG.26.10. u 09.0026.10. u 09.00
HUMANA GENETIKA23.10. u 11.3023.10. u 12.00
OSNOVI KLINIČKE PRAKSE I21.10. u 14.0022.10. u 09.30
PRVA POMOĆ27.10. u 09.00
MEDICINA I DRUŠTVO
SOCIOLOGIJA
MEDICINSKA ETIKA22.10. u 11.00
ENGLESKI JEZIK I NIVO22.10. u 10.0022.10. u 10.00
RUSKI JEZIK 1
IZBORNI PREDMET I
KLINIČKA I FUNKC. ANATOMIJA21.10. u 09.00
GENETIČKE OSNOVE EVOLUCIJE ČOVEKA23.10. u 12.00
HISTOLOGIJA U KLINIČKOJ PRAKSI26.10. u 09.00
ETIČKI PRINCIPI IST. U MEDICINI22.10. u 11.00
Druga godina pred. vežbe
MEDICINSKA BIOHEMIJA I HEMIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
HEMIJA (kolokvijum)26.10. u 12.00
BIOFIZIKA (kolokvijum)
MEDICINSKA FIZIOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
OPŠTA I KLINIČKA MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA23.10. u 11.00
OSNOVI KLINIČKE PRAKSE II
DEO SOCIJALNA MEDICINA22.10. u 14.0022.10. u 14.00
DEO INTERNA MEDICINA21.10. u 14.0022.10. u 09.30
LEKAR U ZAJEDNICI22.10. u 14.0022.10. u 14.00
ENGLESKI JEZIK II NIVO
RUSKI JEZIK II NIVO
IZBORNI PREDMET II
INFORMATIKA U MEDICINI22.10. u 10.3022.10. u 10.30
FIZIOLOGIJA RONJENJA I LETENJA27.10. u 11.0027.10. u 11.00
FIZIOLOGIJA U KLINIČKOJ PRAKSI27.10. u 11.00
BIOHEMIJA OKSIDATIVNOG STRESA21.10. u 08.00
MIKROBIOLOŠKI I IMUNOLOŠKI ASPEKT VAKCINA I VAKCINACIJE23.10. u 11.00
Treća godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
PATOLOŠKA ANATOMIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA21.10. u 11.0021.10. u 11.00
FARMAKOLOGIJA SA TOKSIKOLOGIJOM26.10. u 10.0026.10. u 10.00
RADIOLOGIJA23.10. u 11.0023.10. u 12.00
MEDICINSKA STAT. I INFORMATIKA22.10. u 10.3022.10. u 10.30
IZBORNI PREDMET III
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI - IZBORNI26.10. u 14.00
SAVREMENE TEHNOLOGIJE U RADIOLOGIJI23.10 u 12.00
FARMAKOLOGIJA STRES ULKUSA - IZBORNI26.10. u 14.00
ZNAČAJ CITOLOGIJE I IMUNOHISTOHEMIJE U PATOLOGIJI27.10. u 09.00
METODOLOŠKI PRISTUPI FUNKCIONALNOJ DIJAG. U MEDICINI21.10. u 11.00
NUKLEARNA MEDICINA22.10. u 12.0022.10. u 12.00
KLINIČKA PROPEDEVTIKA21.10. u 14.0022.10. u 09.30
Četvrta godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
DERMATOVENEROLOGIJA26.10. u 08.0026.10. u 08.00
INFEKTIVNE BOLESTI21.10. u 08.0021.10. u 08.00
PSIHIJATRIJA28.10. u 09.0028.10. u 09.00
NEUROLOGIJA22.10. u 11.0022.10. u 11.00
EPIDEMIOLOGIJA23.10. u 10.0023.10. u 12.00
PNEUMOFTIZIOLOGIJA - kolokvijum21.10. u 09.0021.10. u 09.00
INTERNA MEDICINA22.10. u 09.30
IZBORNI PREDMET IV
NEUROLOGIJA GLAVOBOLJA I EPILEPSIJA22.10. u 11.00
PSIHOSOMATSKI POREMEĆAJI –FREKVENTNOST, TRETMAN28.10. u 09.0028.10. u 09.00
DIJAGNOSTIČKI I TERAPIJSKI POSTUPCI U DERMATOVENEROLOGIJI26.10. u 08.00
EPIDEMIOLOGIJA ZARAZNIH BOLESTI23.10. u 10.00
MEDICINA BOLA22.10. u 11.00
Peta godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
HIRURGIJA26.10. u 10.0027.10. u 10.00
GINEKOLOGIJA SA AKUŠERSTVOM28.10. u 10.0028.10. u 10.00
PEDIJATRIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
SOCIJALNA MEDICINA22.10. u 14.0022.10. u 14.00
KLINIČKA FARMAKOLOGIJA26.10. u 14.0026.10. u 14.00
URGENTNA STANJA U PEDIJATRIJI - IZBORNI21.10. u 08.0021.10. u 08.00
NEONATOLOGIJA - IZBORNI21.10. u 08.0021.10. u 08.00
LEKOVI U TRUDNOĆI - IZBORNI28.10. u 10.0028.10. u 10.00
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI - IZBORNI26.10. u 14.00
ANESTEZIJA SA REANIMAT. - IZBORNI27.10. u 09.00
Šesta godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
OTORINOLARINGOLOGIJA SA MFH23.10. u 09.0023.10. u 11.00
FIZIKALNA MEDICINA I REHABILITACIJA21.10. u 11.0021.10. u 11.00
OFTALMOLOGIJA
MEDICINA RADA26.10. u 15.0026.10. u 16.00
ONKOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
HIGIJENA I HUMANA EKOLOGIJA21.10. u 16.0021.10. u 16.00
URGENTNA STANJA U MEDICINI27.10. u 09.00
SUDSKA MEDICINA28.10. u 09.0028.10. u 09.00
IZBORNI PREDMET VI
SAVREMENE DIJAGNOSTIČKE METODE U OFTALMOLOGIJI
HIGIJENA - DIJETETIKA21.10. u 16.00
URGENTNA STANJA U ORL23.10. u 11.00
SUDSKO MED. EKS. LJUDSKIH POSMRTNIH OSTATAKA28.10. u 09.00

STOMATOLOGIJA

STOMATOLOGIJA
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA21.10. u 10.0021.10. u 10.00
HUMANA GENETIKA23.10. u 11.3023.10. u 12.00
BIOHEMIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
HEMIJA (kolokvijum)26.10. u 12.00
OPŠTA I ORALNA HISTOLOGIJA I EMBRIOLOGIJA26.10. u 09.0026.10. u 09.00
ENGLESKI JEZIK 1
RUSKI JEZIK 1
MEDICINSKA ETIKA I SOCIOLOGIJA
IZBORNI BLOK I -INFORMATIKA U STOMATOLOGIJI22.10. u 10.3022.10. u 10.30
IZBORNI BLOK I - PRVA POMOĆ27.10. u 09.00
IZBORNI BLOK II - ETIKA U ZDRAVSTVU I NAUČNOISTRAŽIVAČKOM RADU22.10. u 11.0022.10. u 11.00
IZBORNI BLOK II - ENGLESKI JEZIK U STOMATOLOGIJI
Druga godinapred. vežbeusmeni
JAVNO ZDRAVLJE23.10. u 10.0023.10. u 12.00
FIZIOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
OPŠTA I ORALNA FIZIOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
PATOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
ORALNA PATOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
OPŠTA I ORALNA PATOLOGIJA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
PATOFIZIOLOGIJA21.10. u 11.0021.10. u 11.00
GNATOLOGIJA22.10. u 09.0022.10. u 09.00
MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA23.10. u 11.00
PROTETIKA (PRETKLINIKA)27.10. u 09.0027.10. u 09.00
DENTALNA MORFOLOGIJA21.10. u 10.0021.10. u 10.00
IZBORNI BLOK 3 - BIOSTATISTIKA U STOMATOLOGIJI22.10. u 10.3022.10. u 10.30
IZBORNI BLOK 3 -MEDICINSKA EKOLOGIJA21.10. u 16.0021.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 4 - STOMATOLOŠKI MATERIJALI28.10. u 09.0028.10. u 09.00
ENGLESKI JEZIK 2 - izborniI
RUSKI JEZIK 2 - izborni
Treća godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
BOLESTI ZUBA PRETKLINIKA21.10. u 10.0022.10. u 10.00
NEUROLOGIJA I22.10. u 11.00
PSIHIJATRIJA28.10. u 09.00
FARMAKOLOGIJA26.10. u 10.0026.10. u 10.00
DERMATOVENEROLOGIJA26.10. u 08.0026.10. u 08.00
INTERNA MEDICINA22.10. u 09.30
INFEKTIVNE BOLESTI21.10. u 08.0021.10. u 08.00
FIZIKALNA MEDICINA21.10. u 11.00
PEDIJATRIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
HIRURGIJA26.10. u 10.0027.10. u 10.00
GINEKOLOGIJA28.10. u 10.0028.10. u 10.00
OFTALMOLOGIJA
OTORINOLARINGOLOGIJA23.10. u 09.0023.10. u 11.00
RADIOLOGIJA23.10. u 11.0023.10. u 12.00
STOMATOLOŠKA PROTETIKA PRETKLINIKA27.10. u 09.0027.10. u 09.00
INTERNA MEDICINA SA PEDIJATRIJOM21.10. u 08.0022.10. u 09.30 23.10. u 08.00
IFEKTIVNE BOLESTI I DERMATOLOGIJA21.10. u 08.00 26.10 u 08.0021.10. u 08.00 26.10. u 09.00
KLINIČKA RADIOLOGIJA23.10. u 11.0023.10. u 12.00
NEUROLOGIJA SA PSIHIJATRIJOM22.10. u 11.00 28.10. u 09.00
ORALNA HIGIJENA - IZBORNI21.10. u 12.0021.10. u 12.00
OSNOVI NAUČNOISTRAŽIVAČKOG RADA - IZBORNI23.10. u 10.00
GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO - IZBORNI28.10. u 10.00
INTERAKCIJA I NEŽELJENA DEJSTVA LEKOVA -IZBORNI26.10. u 14.00
ANTIBIOTICI U STOM. PRAKSI IZBORNI21.10. u 10.00
PREVENT. STOM. U ODRASLIH - IZBORNI27.10. u 10.00
MENADŽMENT U ZDRAVSTVU – IZBORNI
Četvrta godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ORALNA HIRURGIJA26.10. u 12.0027.10. u 09.0028.10. u 10.00
ORALNA MEDICINA28.10. u 09.3028.10. u 09.30
PROTETIKA KLINIKA 121.10. u 09.0021.10. u 09.00
MOBILNA STOMATOLOŠKA PROTETIKA21.10. u 09.0021.10. u 09.00
PREVENTIVNA STOMATOLOGIJA21.10. u 09.0021.10. u 09.00
BOLESTI ZUBA KLINIKA 121.10. u 09.0022.10. u 08.30
PRETKLINIČKA ENDODONCIJA27.10. u 10.0027.10. u 10.00
URGENTNA STANJA21.10. u 10.0021.10. u 10.00
ORALNA IMPLANTOLOGIJA27.10. u 10.00
PACIJENTI RIZIKA – IZBORNI21.10. u 10.00
HEMOSTAZA U STOM. PRAKSI – IZBORNI21.10. u 10.00
PRETKLINIČKA ENDODONCIJA- IZBORNI27.10. u 10.00
STOMATOLOŠKI MATERIJALI - IZBORNI28.10. u 09.00
PACIJENTI RIZIKA U STOMATOLOGIJI – IZBORNI21.10. u 10.00
ANTIBIOTICI U STOM. PRAKSI IZBORNI21.10. u 10.00
RESTARAUTIVNA ODONTOLOGIJA21.10. u 09.0022.10. u 08.30
ANTIBIOTICI U STOM. PRAKSI IZBORNI21.10. u 10.00
PACIJENTI RIZIKA U STOMATOLOGIJI – IZBORNI21.10. u 10.00
Peta godina pred. vežbe test - praktičniusmeni
PROTETIKA KLINIKA 226.10. u 10.0026.10. u 10.00
PROTETIKA KLINIKA26.10. u 10.0026.10. u 10.00
FIKSNA STOMATOLOŠKA PROTETIKA26.10. u 10.0026.10. u 10.00
BOLESTI ZUBA KLINIKA 226.10. u 12.0028.10. u 09.00
BOLESTI ZUBA KLINIKA26.10. u 12.0028.10. u 09.00
KLINIČKA ENDODONCIJA26.10. u 12.0028.10. u 09.00
ORTOPEDIJA VILICA21.10. u 10.0021.10. u 10.00
PARODONTOLOGIJA27.10. u 09.3027.10. u 09.30
ORALNA MEDICINA28.10. u 09.3028.10. u 09.30
DEČJA STOMATOLOGIJA28.10. u 09.0028.10. u 09.00
MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA21.10. u 09.0021.10. u 09.00
SUDSKA MEDICINA28.10. u 09.0028.10. u 09.00
URGENTNA STANJA U STOM. - IZBORNI21.10. u 10.0021.10. u 10.00
ORTODONTSKA HIRUR. TERAPIJA – IZB.22.10. u 11.00
ESTETIKA U STOMATOLOGIJI- IZBORNI22.10. u 10.0022.10. u 10.00
POVREDE ZUBA U DECE - IZBORNI28.10. u 12.00
ORALNA IMPLANTOLOGIJA27.10. u 10.00
STOMATOLOŠKA RADIOLOGIJA - IZBORNI27.10. u 10.00
URGENTNA STOMATOLOGIJA - IZBORNI21.10. u 10.00
KOMPJUTERIZOVANA STOMATOLOGIJA - IZBORNI
LASEROTERAPIJA U STOMATOLOGIJI - IZBORNI28.10. u 10.00

ZDRAVSTVENA NEGA

ZDRAVSTVENA NEGA
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA I HISTOLOGIJA26.10. u 09.00
26.10. u 09.00
HUMANA GENETIKA23.10. u 11.3023.10. u 12.00
BIOHEMIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
SOCIOLOGIJA22.10. u 10.00
INFORMATIKA U ZDRAVSTVU22.10. u 10.3022.10. u 10.30
UVOD U MEDICINU I ZDRAVSTVENU NEGU21.10. u 14.0022.10. u 09.30
FIZIOLOGIJA27.10. u 11.0027.10. u 11.00
MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA23.10. u 11.00
SOCIJALNA MEDICINA22.10. u 14.00
MEDICINSKA ETIKA I MEDICINSKO PRAVO22.10. u 11.00
HIGIJENA I ZDRAVSTVENO VASPITANJE21.10. u 16.0021.10. u 16.00
MULTIDISCIPLINARNA INTENZIVNA ZDRAVSTVENA NEGA27.10. u 09.00
Druga godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
PATOLOGIJA I PATOFIZIOLOGIJA27.10. u 09.00
27.10. u 09.00
FARMAKOLOGIJA I TOKSIKOLOGIJA26.10. u 10.0026.10. u 10.00
ZDRAVSTVENA STATISTIKA22.10. u 10.3022.10. u 10.30
ISHRANA I MEDICINSKA NUTRITIVNA TERAPIJA21.10. u 16.0021.10. u 16.00
INFEKTIVNE BOLESTI I NEGA ZARAZNOG BOLESNIKA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
ZAŠTITA U RADNOJ SREDINI26.10. u 15.0026.10. u 16.00
EPIDEMIOLOGIJA23.10. u 10.0023.10. u 12.00
MEDICINSKA PSIHOLOGIJA23.10. u 09.0023.10. u 09.00
PROPEDEVTIKA I ZDRAVSTVENA NEGA U KLINIČKO-BOLNIČKOJ PRAKSI21.10. u 14.0022.09. u 09.30
GERIJATRIJA I NEGA STARIH OSOBA22.10. u 11.00
PEDIJATRIJA I NEGA ZDRAVOG I BOLESNOG DETETA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
Treća godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
INTERNA MED. I NEGA INT. BOLESNIKA21.10. u 14.0022.10. u 09.30
HIRURGIJA I NEGA HIR. BOLESNIKA26.10. u 10.0027.10. u 10.00
GINEKOLOGIJA I AKUŠER. I ZDRAVSTVENA NEGA ŽENE28.10. u 10.0028.10. u 10.00
PSIHIJATRIJA I NEGA PSIH. BOLESN.28.10. u 09.0028.10. u 09.00
MEDICINSKA REHABILITACIJA21.10. u 11.0021.10. u 11.00
NEGA U PRIMARNOJ ZDR. ZAŠTITI I PORODICI26.10. u 16.00
STRANI JEZIK 1 - ENGLESKI
STRANI JEZIK 1 - RUSKI
ORGANIZACIJA I MENADŽMENT U ZDRAVSTVU
ONKOLOGIJA I PALIJATIVNA ZDRAVSTVENA NEGA27.10. u 09.00
NEUROLOGIJA I NEGA NEUROLOŠKIH BOLESNIKA22.10. u 11.0022.10. u 11.00
ZDRAV. NEGA U VANREDNIM PRILIKAMA26.10. u 10.0027.10. u 10.00
IZBORNI PREDMETI:
OTORINOLARINGOLOGIJA23.10. u 11.00
DERMATOVENEROLOGIJA
OFTALMOLOGIJA
EPIDEMIOLOGIJA ZARAZNIH BOLESTI23.10. u 10.00
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI26.10. u 14.00
Četvrta godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
EKOLOGIJA I JAVNO ZDRAVLJE21.10. u 16.0021.10. u 16.00
PSIHOLOGIJA RAZVOJNOG DOBA I STARENJA23.10. u 09.0023.10. u 09.00
RADIOLOGIJA I IMIDŽING U ZDRAVSTVU23.10. u 11.0023.10. u 12.00
UVOD U PEDAGOGIJU28.10. u 09.00
METODOLOG. NAUČNOISTRAŽ. RADA23.10. u 12.00
STRANI JEZIK 2 – ENGLESKI JEZIK
STRANI JEZIK 2 – RUSKI JEZIK
VEŠTINA KOMUNICIRANJA23.10. u 09.0023.10. u 09.00
IZBORNI PREDMETI:
URGENTNA STANJA U PEDIJATRIJI21.10. u 08.00
PRVA POMOĆ27.10. u 09.00
NEONATOLOGIJA21.10. u 08.00
LEKOVI U TRUDNOĆI28.10. u 08.00
LATINSKI JEZIK I MEDICINSKA TERMINOLOGIJA
SAVREMENE TEHNOL. U RADIOLOGIJI23.10. u 11.0023.10. u 12.00
PSIHOSOMATSKI POREMEĆAJI – FREKVENTNOST - TRETMAN28.10. u 09.00

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA I26.10. u 09.00
HISTOLOGIJA26.10. u 09.00
FIZIOLOGIJA I27.10. u 11.00
BIOHEMIJA27.10. u 11.00
INFORMATIKA U ZDRAVSTVU22.10. u 10.3022.10. u 10.30
PATOLOGIJA SA27.10. u 09.00
PATOFIZIOLOGIJOM27.10. u 09.00
EPIDEMIOLOGIJA23.10. u 12.00
MIKROBIOLOGIJA SA IMUNOLOGIJOM23.10. u 11.00
FARMAKOLOGIJA SA TOKSIKOLOGIJOM26.10. u 10.0026.10. u 10.00
SOCIJALNA MEDICINA I HIGIJENA26.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 1 - MEDICINSKA ETIKA22.10. u 11.00
IZBORNI BLOK 1 - ENGLESKI JEZIK22.10. u 10.00
Druga godina
PRVA POMOĆ27.10. u 09.00
OSNOVI KLINIČKE NEUROLOGIJE22.10. u 11.00
PEDIJATRIJA I NEGA ZDRAVOG I BOLESNOG DETETA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
OSNOVI FIZIKALNE MEDICINE I REHABILITACIJE22.10. u 09.0022.10. u 09.00
INTERNA MEDICINA I NEGA INT.BOLESNIKA21.10. u 14.00
ISHRANA I MEDICINSKA NUTR.TERAPIJA21.10. u 16.00
OSNOVI RADIOLOGIJE23.10. u 12.00
HIRURGIJA I NEGA HIRURŠKIH BOLESNIKA26.10. u 10.00
INFEKTIVNE BOLESTI I NEGA ZARAZNOG BOLESNIKA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
ZAŠTITA U RADNOJ SREDINI26.10. u 15.0026.10. u 16.00
GERIJATRIJA I NEGA STARIH BOLESNIKA21.10. u 14.00
ORGANIZACIJA I MENADŽMENT U ZDRAVSTVU - IZBORNI
REPRODUKTIVNO ZDRAVLJE - IZBORNI
Treća godina
GINEKOLOGIJA I AKUŠER. I ZDRAVSTB.NEGA ŽENA28.10. u 10.0028.10. u 10.00
PSIHIJATRIJA28.10. u 09.0028.10. u 09.00
EKOLOGIJA I JAVNO ZDRAVLJE21.10. u 16.00
URGENTNA MEDICINA27.10. u 09.00
OPŠTA ANESTIZIOLOGIJA I REANIMACIJA27.10. u 09.00
ONKOLOGIJA I PALIJATIVNA NEGA27.10. u 09.00
IZBORNI BLOK 3 – PORODIČNA MEDICINA26.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 3 – VEŠTINA U KOMUNIKACIJI23.10. u 09.00
IZBORNI BLOK 4 - VAKCINE I VAKCINACIJE23.10. u 11.00
IZBORNI BLOK 4 - PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI26.10. u 14.00

FIZIOTERAPEUT

FIZIOTERAPEUT
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA I26.10. u 09.00
HISTOLOGIJA26.10. u 09.00
FIZIOLOGIJA I27.10. u 11.00
BIOHEMIJA27.10. u 11.00
INFORMATIKA U ZDRAVSTVU22.10. u 10.3022.10. u 10.30
PATOLOGIJA SA27.10. u 09.00
PATOFIZIOLOGIJOM27.10. u 09.00
EPIDEMIOLOGIJA23.10. u 10.00
MIKROBIOLOGIJA SA IMUNOLOGIJOM23.10. u 11.00
FARMAKOLOGIJA SA TOKSIKOLOGIJOM26.10. u 10.0026.10. u 10.00
SOCIJALNA MEDICINA I HIGIJENA21.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 1 - MEDICINSKA ETIKA22.10. u 11.00
IZBORNI BLOK 1 - ENGLESKI JEZIK22.10. u 11.00
Druga godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
MANUELNA TERAPIJA
OSNOVI KLINIČKE NEUROLOGIJE22.10. u 11.0022.10. u 11.00
OSNOVI FIZIKALNE MEDICINE I REHABILITACIJE22.10. u 09.0022.10. u 09.00
PEDIJATRIJA21.10. u 08.0021.10. u 08.00
INTERNA MEDICINA21.10. u 14.00
OSNOVI RADIOLOGIJE23.10. u 11.0023.10. u 12.00
OPŠTA KINEZITERAPIJA28.10. u 10.0028.10. u 10.00
HIRURGIJA I ORTOPEDIJA26.10. u 10.00
KLINIČKA KINEZIOLOGIJA21.10. u 11.0021.10. u 11.00
BALNEOTERAPIJA22.10. u 10.00
REPRODUKTIVNO ZDRAVLJE IZBORNI
ORGANIZACIJA I MENADŽMENT U ZDRAVSTVU IZBORNI
Treća godina
FIZIOTERAPIJA U REUMATOLOGIJI28.10. u 10.0028.10. u 10.00
MEDICINSKA REHABILITACIJA22.10. u 09.0022.10. u 09.00
URGENTNA MEDICINA27.10. u 09.00
OSNOVI ANESTEZIOLOGIJE I REANIMACIJE27.10. u 09.00
OSNOVI REUMATOLOGIJE28.10. u 11.00
IZBORNI BLOK 3 – PORODIČNA MEDICINA26.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 3 – FIZIOTERAPIJA U INTERNOJ MEDICINI22.10. u 09.0022.10. u 09.00
IZBORNI BLOK 4 - FIZIOTERAPIJA U PEDIJATRIJI21.10. u 11.00
IZBORNI BLOK 4 - FIZIOTERAPIJA ONKOLOŠKIH BOLESNIKA21.10. u 11.00
IZBORNI BLOK - VEŠTINA U KOMUNIKACIJI23.10. u 09.0023.10. u 09.00

PROTETIČAR

PROTETIČAR
Prva godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ANATOMIJA I26.10. u 09.00
HISTOLOGIJA26.10. u 09.00
MORFOLOGIJA ZUBA21.10. u 10.00
OSNOVI GNATOLOGIJE22.10. u 09.00
OPREMA I INSTRUMENTI U ZUBOTEHNIČKOJ LAB ORAT ORIJI22.10. u 10.00
STOMATOLOŠKI MATERIJALI28.10. u 09.0028.10. u 09.00
FIZIOLOGIJA I BIOHEMIJA27.10. u 11.00
27.10. u 11.00
MOBILNA PROTETIKA - TOTALNE ZUBNE PROTEZE21.10. u 09.0021.10. u 09.00
SOCIJALNA MEDICINA I HIGIJENA21.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 1 - HUMANA GENETIKA
IZBORNI BLOK 1 -ENGLESKI JEZIK22.10. u 10.00
IZBORNI BLOK 2 - MEDICINSKO PRAVO28.10. u 09.00
IZBORNI BLOK 2 - STOMATOLOŠKO JAVNO ZDRAVLJE
Druga godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
ORTODONSKI APARATI
MOBILNA PROTETIKA - PARCIJALNE PROTEZE21.10. u 09.0021.10. u 09.00
PARODONTOLOGIJA SA ORALNOM MEDICINOM27.10. u 09.3027.10. u 09.30
ESTETIKA OBLIKOVANJA ZUBNIH NADOKNADA22.10. u 09.0022.10. u 09.00
INDIREKTNI ISPUNI22.10. u 10.0022.10. u 10.00
ZAŠTITA NA RADU26.10. u 15.0026.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 3 - ISHRANA I ORALNO ZDRAVLJE21.10. u 16.00
IZBORNI BLOK 3 - ORGANIZACIJA STOM.SLUŽBE I MENADŽMENT
U STOMATOLOGIJI
IZBORNI BLOK 4 - MEDICINSKA INFORMATIKA26.10. u 10.30
IZBORNI BLOK 4 - MEDICINSKA PSIHOLOGIJA23.10. u 09.0023.10. u 09.00
Treća godinapred. vežbetest - praktičniusmeni
FIKSNE ZUBNE NADOKNADE 121.10. u 11.0021.10. u 11.00
ORTODONSKI APARATI 2
VISOKE TEHNOL.U ZUBNOTEHNICI CAD/CAM22.10. u 10.0022.10. u 10.00
IZBORNI BLOK 5 -PROMOCIJA ORAL.ZDRAVLJA I OSNOVI KOMUNIKACIJE
IZBORNI BLOK 5 -BOLESTI RIZIKA U STOM.PRAKSI21.10. u 10.0021.10. u 10.00
FIKSNE ZUBNE NADOKNADE 222.10. u 09.0022.10. u 09.00
ZUBNE NADOKNADE NA IMLANTIMA27.10. u 10.00
MAKSILOFACIJALNA PROTETIKA21.10. u 09.0021.10. u 09.00