Termini ispita su podložni promeni, molimo vas da redovno pratite sajt fakulteta
Poslednja izmena :
OPŠTA MEDICINA
MEDICINA | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Prva godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |||
ANATOMIJA | 02.09. u 10.00 | 02.09. u 10.00 | ||||
HISTOLOGIJA I EMBRIOLOG. | 10.09. u 09.00 | 10.09. u 09.00 | ||||
HUMANA GENETIKA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | ||||
OSNOVI KLINIČKE PRAKSE I | 02.09. u 08.00 (Amfiteatar) | |||||
PRVA POMOĆ | ||||||
MEDICINA I DRUŠTVO | ||||||
SOCIOLOGIJA | ||||||
MEDICINSKA ETIKA | 05.09. u 10.00 | |||||
ENGLESKI JEZIK I NIVO | 03.09. u 10.00 | |||||
RUSKI JEZIK 1 | 02.09. u 09.00 | |||||
IZBORNI PREDMET I | ||||||
KLINIČKA I FUNKC. ANATOMIJA | 02.09. u 09.00 | |||||
GENETIČKE OSNOVE EVOLUCIJE ČOVEKA | 13.09. u 08.30 | |||||
HISTOLOGIJA U KLINIČKOJ PRAKSI | 09.09. u 09.00 | |||||
ETIČKI PRINCIPI IST. U MEDICINI | 12.06. u 09.00 | |||||
10.07. u 09.00 | ||||||
Druga godina | pred. vežbe | |||||
MEDICINSKA BIOHEMIJA I HEMIJA | 09.09. u 12.00 | 09.09. u 12.00 | ||||
HEMIJA (kolokvijum) | 03.09. u 10.00 (Institut) | |||||
BIOFIZIKA (kolokvijum) | ||||||
MEDICINSKA FIZIOLOGIJA | 02.09. u 10.00 | 02.09. u 10.00 | ||||
OPŠTA I KLINIČKA MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA | 06.09. u 10.00 | 11.09. u 14.00 | ||||
OSNOVI KLINIČKE PRAKSE II | ||||||
DEO SOCIJALNA MEDICINA | 04.09. u 08.30 | |||||
DEO INTERNA MEDICINA | 02.09. u 08.00 | 03.09. u 09.30 | ||||
LEKAR U ZAJEDNICI | 04.09. u 08.30 | |||||
ENGLESKI JEZIK II NIVO | 17.09. u 09.00 | |||||
RUSKI JEZIK II NIVO | 02.09. u 09.00 | |||||
IZBORNI PREDMET II | ||||||
INFORMATIKA U MEDICINI | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | ||||
FIZIOLOGIJA RONJENJA I LETENJA | 02.09. u 10.00 | |||||
FIZIOLOGIJA U KLINIČKOJ PRAKSI | 02.09. u 10.00 | |||||
BIOHEMIJA OKSIDATIVNOG STRESA | 09.09. u 12.00 | |||||
MIKROBIOLOŠKI I IMUNOLOŠKI ASPEKT VAKCINA I VAKCINACIJE | 06.09. u 10.00 | |||||
Treća godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |||
PATOLOŠKA ANATOMIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||||
PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA | 02.09. u 11.00 | 02.09. u 11.00 | ||||
FARMAKOLOGIJA SA TOKSIKOLOGIJOM | 16.09. u 10.00 | 16.09. u 10.00 | ||||
RADIOLOGIJA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | ||||
MEDICINSKA STAT. I INFORMATIKA | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | ||||
IZBORNI PREDMET III | ||||||
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI - IZBORNI | 16.09. u 14.00 | |||||
SAVREMENE TEHNOLOGIJE U RADIOLOGIJI | ||||||
FARMAKOLOGIJA STRES ULKUSA - IZBORNI | 16.09. u 14.00 | |||||
ZNAČAJ CITOLOGIJE I IMUNOHISTOHEMIJE U PATOLOGIJI | 11.09. u 09.00 | |||||
METODOLOŠKI PRISTUPI FUNKCIONALNOJ DIJAG. U MEDICINI | 02.09. u 11.00 | |||||
NUKLEARNA MEDICINA | 04.09. u 10.00 | 04.09. u 10.00 | ||||
KLINIČKA PROPEDEVTIKA | 02.09. u 14.30 | 03.09. u 09.30 | ||||
Četvrta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |||
DERMATOVENEROLOGIJA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | ||||
INFEKTIVNE BOLESTI | 12.09. u 17.00 | 13.09. u 08.00 | ||||
PSIHIJATRIJA | 06.09. u 08.00 | 06.09. u 08.00 | ||||
NEUROLOGIJA | 04.09. u 09.00 | 04.09. u 09.00 | ||||
EPIDEMIOLOGIJA | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | ||||
PNEUMOFTIZIOLOGIJA - kolokvijum | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||||
INTERNA MEDICINA | 03.09. u 09.30 | |||||
IZBORNI PREDMET IV | ||||||
NEUROLOGIJA GLAVOBOLJA I EPILEPSIJA | 04.09. u 09.00 | |||||
PSIHOSOMATSKI POREMEĆAJI –FREKVENTNOST, TRETMAN | 06.09. u 08.00 | 06.09. u 08.00 | ||||
DIJAGNOSTIČKI I TERAPIJSKI POSTUPCI U DERMATOVENEROLOGIJI | 03.09. u 09.00 | |||||
EPIDEMIOLOGIJA ZARAZNIH BOLESTI | 17.09. u 09.00 | |||||
Peta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |||
HIRURGIJA | 16.09. u 10.00 | 17.09. u 10.00 | ||||
GINEKOLOGIJA SA AKUŠERSTVOM | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | ||||
PEDIJATRIJA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | ||||
SOCIJALNA MEDICINA | 04.09.u 08.30 | 04.09.u 08.30 | ||||
ANESTEZIJA SA REANIMAT. - IZBORNI | ||||||
NEONATOLOGIJA - IZBORNI | 03.09. u 09.00 | |||||
LEKOVI U TRUDNOĆI - IZBORNI | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | ||||
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI - IZBORNI | 16.09. u 14.00 | |||||
Šesta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |||
OTORINOLARINGOLOGIJA SA MFH | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 11.00 | ||||
FIZIKALNA MEDICINA | 11.09. u 11.00 | 11.09. u 11.00 | ||||
OFTALMOLOGIJA | 10.09. u 08.30 | 10.09. u 09.30 | ||||
MEDICINA RADA | 02.09. u 16.00 | 03.09. u 09.00 | ||||
ONKOLOGIJA | 11.09. u 09.00 | |||||
HIGIJENA I HUMANA EKOLOGIJA | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | ||||
URGENTNA STANJA U MEDICINI | ||||||
SUDSKA MEDICINA | 18.09. u 09.00 | 18.09. u 09.00 | ||||
IZBORNI PREDMET VI | ||||||
SAVREMENE DIJAGNOSTIČKE METODE U OFTALMOLOGIJI | 10.09. u 09.30 | |||||
HIGIJENA - DIJETETIKA | 05.09. u 09.00 | |||||
URGENTNA STANJA U ORL | 03.09. u 11.00 | |||||
SUDSKO MED. EKS. LJUDSKIH POSMRTNIH OSTATAKA | 10.07. u 09.00 |
STOMATOLOGIJA
STOMATOLOGIJA | ||||
---|---|---|---|---|
Prva godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |
ANATOMIJA | 02.09. u 10.00 | 02.07. u 10.00 | ||
HUMANA GENETIKA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | ||
BIOHEMIJA | 09.09. u 12.00 | 09.09. u 12.00 | ||
HEMIJA (kolokvijum) | 03.09. u 10.00 | |||
OPŠTA I ORALNA HISTOLOGIJA I EMBRIOLOGIJA | 10.09. u 09.00 | 10.09. u 09.00 | ||
ENGLESKI JEZIK 1 | 17.09. u 09.00 | |||
RUSKI JEZIK 1 | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||
MEDICINSKA ETIKA I SOCIOLOGIJA | ||||
IZBORNI BLOK I -INFORMATIKA U STOMATOLOGIJI | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | ||
IZBORNI BLOK I - PRVA POMOĆ | ||||
IZBORNI BLOK II - ETIKA U ZDRAVSTVU I NAUČNOISTRAŽIVAČKOM RADU | 05.09. u 09.00 | |||
IZBORNI BLOK II - ENGLESKI JEZIK U STOMATOLOGIJI | 17.09. u 09.00 | |||
Druga godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |
JAVNO ZDRAVLJE | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | ||
FIZIOLOGIJA | 02.09. u 10.00 | 02.09. u 10.00 | ||
OPŠTA I ORALNA FIZIOLOGIJA | 02.09. u 10.00 | 02.09. u 10.00 | ||
PATOLOGIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
ORALNA PATOLOGIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
OPŠTA I ORALNA PATOLOGIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
PATOFIZIOLOGIJA | 02.09. u 11.00 | 02.09. u 11.00 | ||
GNATOLOGIJA | 03.07. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | ||
MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA | 06.09. u 10.00 | 11.09. u 14.00 | ||
PROTETIKA (PRETKLINIKA) | 10.09. u 09.00 | 10.09. u 09.00 | ||
DENTALNA MORFOLOGIJA | 04.09. u 09.00 | 04.09. u 09.00 | ||
IZBORNI BLOK 3 - BIOSTATISTIKA U STOMATOLOGIJI | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | ||
IZBORNI BLOK 3 -MEDICINSKA EKOLOGIJA | 05.09. u 09.00 | |||
IZBORNI BLOK 4 - STOMATOLOŠKI MATERIJALI | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
ENGLESKI JEZIK 2 - izborni | 17.09. u 09.00 | |||
RUSKI JEZIK 2 - izborni | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||
Treća godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |
BOLESTI ZUBA PRETKLINIKA | 03.09. u 09.00 | 04.09. u 09.00 | ||
NEUROLOGIJA I | 04.09. u 09.00 | |||
PSIHIJATRIJA | 06.09. u 09.00 | |||
FARMAKOLOGIJA | 16.09. u 10.00 | 16.09. u 10.00 | ||
DERMATOVENEROLOGIJA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | ||
INTERNA MEDICINA | 03.09. u 09.30 | |||
INFEKTIVNE BOLESTI | 12.09. u 17.00 | 13.09. u 08.00 | ||
FIZIKALNA MEDICINA | 11.09. u 11.00 | 11.09. u 09.00 | ||
PEDIJATRIJA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | ||
HIRURGIJA | 16.09. u 10.00 | 17.09. u 10.00 | ||
GINEKOLOGIJA | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | ||
OFTALMOLOGIJA | 10.09. u 08.30 | 10.00. u 09.30 | ||
OTORINOLARINGOLOGIJA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 11.00 | ||
RADIOLOGIJA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | ||
STOMATOLOŠKA PROTETIKA PRETKLINIKA | 10.09. u 09.00 | 10.09. u 09.00 | ||
INTERNA MEDICINA SA PEDIJATRIJOM | 03.09. u 09.30 03.09. u 09.00 | |||
IFEKTIVNE BOLESTI I DERMATOLOGIJA | 12.09. u 17.00 03.09. u 09.00 | 13.09. u 08.00 03.09. u 09.00 | ||
KLINIČKA RADIOLOGIJA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | ||
NEUROLOGIJA SA PSIHIJATRIJOM | 04.09. u 09.00 06.09. u 08.00 | |||
ORALNA HIGIJENA - IZBORNI | 10.09. u 12.00 | 10.09. u 12.00 | ||
OSNOVI NAUČNOISTRAŽIVAČKOG RADA - IZBORNI | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | ||
GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO - IZBORNI | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | ||
INTERAKCIJA I NEŽELJENA DEJSTVA LEKOVA -IZBORNI | 16.09. u 14.00 | |||
ANTIBIOTICI U STOM. PRAKSI IZBORNI | 10.09. u 10.00 | |||
PREVENT. STOM. U ODRASLIH - IZBORNI | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
MENADŽMENT U ZDRAVSTVU – IZBORNI | ||||
Četvrta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |
ORALNA HIRURGIJA | 16.09. u 11.00 | 17.09. u 09.00 | 18.09. u 10.00 | |
ORALNA MEDICINA | 10.09. u 10.00 | 10.09. u 10.00 | ||
PROTETIKA KLINIKA 1 | 09.09. u 09.00 | 09.09. u 09.00 | ||
MOBILNA STOM. PROTETIKA | 09.09. u 09.00 | 09.09. u 09.00 | ||
PREVENTIVNA STOMATOLOGIJA | 10.09. u 09.00 | 10.09. u 09.00 | ||
BOLESTI ZUBA KLINIKA 1 | 02.09. u 12.00 | 04.09. u 11.00 | ||
PRETKLIN. ENDODONCIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
URGENTNA STANJA | 04.09. u 11.00 | 04.09. u 11.00 | ||
ORALNA IMPLANTOLOGIJA | 18.09. u 09.00 | |||
PACIJENTI RIZIKA – IZBORNI | 10.09. u 10.00 | |||
HEMOSTAZA U STOM. PRAKSI – IZBORNI | 10.09. u 10.00 | |||
PRETKLINIČKA ENDODONCIJA- IZBORNI | 11.09. u 09.00 | |||
STOMATOLOŠKI MATERIJALI - IZBORNI | 11.09. u 09.00 | |||
Peta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni | |
PROTETIKA KLINIKA 2 | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||
PROTETIKA KLINIKA | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||
FIKSNA STOMATOLOŠKA PROTETIKA | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | ||
BOLESTI ZUBA KLINIKA 2 | 10.09. u 12.00 | 12.09. u 09.00 | ||
BOLESTI ZUBA KLINIKA | 10.09. u 12.00 | 12.09. u 09.00 | ||
KLINIČKA ENDODONCIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | ||
ORTOPEDIJA VILICA | 10.09. u 10.00 | 10.09. u 10.00 | ||
PARODONTOLOGIJA | 11.09. u 10.00 | 11.09. u 10.00 | ||
DEČJA STOMATOLOGIJA | 04.09. u 09.00 | 04.09. u 09.00 | ||
MAKSILOFACIJALNA HIRURGIJA | 03.09. u 11.00 | 03.09. u 11.00 | ||
SUDSKA MEDICINA | 18.09. u 09.00 | 18.09. u 09.00 | ||
URGENTNA STANJA U STOM. - IZBORNI | 04.09. u 11.00 | 04.09. u 11.00 | ||
ORTODONTSKA HIRUR. TERAPIJA – IZB. | 11.09. u 12.00 | 11.09. u 12.00 | ||
ESTETIKA U STOMATOLOGIJI- IZBORNI | 11.09. u 10.00 | 11.09. u 10.00 | ||
POVREDE ZUBA U DECE - IZBORNI | 04.09. u 12.00 | 04.09. u 12.00 | ||
IMPLANTOLOGIJA - IZBORNI | 18.09. u 09.00 | |||
ZDRAVSTVENA NEGA
ZDRAVSTVENA NEGA | |||
---|---|---|---|
Prva godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni |
ANATOMIJA I HISTOLOGIJA | 10.09. u 09.00 | ||
10.09. u 09.00 | |||
HUMANA GENETIKA | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 09.00 | |
BIOHEMIJA | 09.09. u 12.00 | 09.09. u 12.00 | |
SOCIOLOGIJA | |||
INFORMATIKA U ZDRAVSTVU | 05.09. u 10.00 | 05.09. u 10.00 | |
UVOD U MEDICINU I ZDRAVSTVENU NEGU | 02.09. u 14.30 | 03.09. u 09.30 | |
FIZIOLOGIJA | 02.09. u 10.00 | 02.09. u 10.00 | |
MIKROBIOLOGIJA I IMUNOLOGIJA | 06.09. u 10.00 | 11.09. u 14.00 | |
SOCIJALNA MEDICINA | 04.09. u 08.30 | ||
MEDICINSKA ETIKA | 05.09. u 09.00 | ||
HIGIJENA I ZDRAVSTVENO VASPITANJE | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | |
MULTIDISCIPLINARNA INTENZIVNA ZDRAVSTVENA NEGA | |||
Druga godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni |
PATOLOGIJA I PATOFIZIOLOGIJA | 11.09. u 09.00 | ||
11.09. u 09.00 | |||
FARMAKOLOGIJA I TOKSIKOLOGIJA | 16.09. u 10.00 | 16.09. u 10.00 | |
ZDRAVSTVENA STATISTIKA | 05.09. u 10.00 | 05.09. u 10.00 | |
ISHRANA I MEDICINSKA NUTRITIVNA TERAPIJA | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | |
INFEKTIVNE BOLESTI I NEGA ZARAZNOG BOLESNIKA | 12.09. u 17.00 | 13.09. u 08.00 | |
ZAŠTITA U RADNOJ SREDINI | 02.09. u 16.00 | 03.09. u 09.00 | |
EPIDEMIOLOGIJA | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | |
MEDICINSKA PSIHOLOGIJA | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | |
PROPEDEVTIKA I ZDRAVSTVENA NEGA U KLINIČKO-BOLNIČKOJ PRAKSI | 02.09. u 14.30 | 03.09. u 09.30 | |
GERIJATRIJA I NEGA STARIH OSOBA | 04.09. u 11.00 | ||
PEDIJATRIJA I NEGA ZDRAVOG I BOLESNOG DETETA | 03.09. u 09.00 | 03.09. u 09.00 | |
Treća godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni |
INTERNA MED. I NEGA INT. BOLESNIKA | 02.09. u 14.30 | 03.09. u 09.30 | |
HIRURGIJA I NEGA HIR. BOLESNIKA | 16.09. u 10.00 | 17.09. u 10.00 | |
GINEKOLOGIJA I AKUŠER. I ZDRAVSTVENA NEGA ŽENE | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | |
PSIHIJATRIJA I NEGA PSIH. BOLESN. | 06.09. u 08.00 | 06.09. u 08.00 | |
MEDICINSKA REHABILITACIJA | 11.09. u 09.00 | 11.09. u 09.00 | |
NEGA U PRIMARNOJ ZDR. ZAŠTITI I PORODICI | 03.09. u 09.00 | ||
STRANI JEZIK 1 - ENGLESKI | 17.09. u 09.00 | ||
STRANI JEZIK 1 - RUSKI | 02.09. u 09.00 | 02.09. u 09.00 | |
ORGANIZACIJA I MENADŽMENT U ZDRAVSTVU | |||
ONKOLOGIJA I PALIJATIVNA ZDRAVSTVENA NEGA | 11.09. u 09.00 | ||
NEUROLOGIJA I NEGA NEUROLOŠKIH BOLESNIKA | 04.09. u 09.00 | 04.09. u 09.00 | |
ZDRAV. NEGA U VANREDNIM PRILIKAMA | 16.09. u 10.00 | 17.09. u 09.00 | |
IZBORNI PREDMETI: | |||
OTORINOLARINGOLOGIJA | 03.09. u 11.00 | ||
DERMATOVENEROLOGIJA | |||
OFTALMOLOGIJA | 10.09. u 09.30 | ||
EPIDEMIOLOGIJA ZARAZNIH BOLESTI | 17.09. u 09.00 | ||
PRIMENA LEKOVA U OSETLJIVOJ POPULACIJI | 16.09. u 14.00 | ||
Četvrta godina | pred. vežbe | test - praktični | usmeni |
EKOLOGIJA I JAVNO ZDRAVLJE | 05.09. u 09.00 | 05.09. u 09.00 | |
PSIHOLOGIJA RAZVOJNOG DOBA I STARENJA | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | |
RADIOLOGIJA I IMIDŽING U ZDRAVSTVU | 13.09. u 08.30 | 13.09. u 08.30 | |
UVOD U PEDAGOGIJU | |||
METODOLOG. NAUČNOISTRAŽ. RADA | 17.09. u 09.00 | ||
STRANI JEZIK 2 - ENGLESKI JEZIK | 17.09. u 09.00 | ||
STRANI JEZIK 2 – RUSKI JEZIK | 02.09. u 09.00 | ||
VEŠTINA KOMUNICIRANJA | 17.09. u 09.00 | 17.09. u 09.00 | |
IZBORNI PREDMETI: | |||
PRVA POMOĆ | |||
NEONATOLOGIJA | 03.09. u 09.00 | ||
LEKOVI U TRUDNOĆI | 16.09. u 09.00 | 16.09. u 09.00 | |
LATINSKI JEZIK I MEDICINSKA TERMINOLOGIJA | |||
SAVREMENE TEHNOL. U RADIOLOGIJI | 13.09. u 09.00 | ||
PSIHOSOMATSKI POREMEĆAJI – FREKVENTNOST - TRETMAN | 06.09. u 08.00 | ||